Saturday 28 November 2020

Brighton and Hove Albion
v
Liverpool 12:30
Manchester City
v
Burnley 15:00
Everton
v
Leeds United 17:30
West Bromwich Albion
v
Sheffield United 20:00
Reading
v
Bristol City 12:30
Birmingham City
v
Millwall 15:00
Watford
v
Preston North End 15:00
Huddersfield Town
v
Middlesbrough 15:00
Sheffield Wednesday
v
Stoke City 15:00
Blackburn Rovers
v
Barnsley 15:00
Derby County
v
Wycombe Wanderers 15:00
Rotherham United
v
AFC Bournemouth 15:00
Norwich City
v
Coventry City 15:00
Cardiff City
v
Luton Town 15:00
Oxford United
v
Swindon Town 15:00
Ipswich Town
v
Charlton Athletic 15:00
Port Vale
v
Leyton Orient 13:00
Bolton Wanderers
v
Southend United 15:00
Peterhead
v
Forfar Athletic 15:00
Airdrie United
v
Cove Rangers 15:00
Montrose
v
Partick Thistle 15:00
East Fife
v
Clyde 15:00
Annan Athletic
v
Edinburgh City 15:00
Brechin City
v
Stranraer 15:00
Queens Park
v
Stenhousemuir 15:00
Albion Rovers
v
Stirling Albion 15:00
Elgin City
v
Cowdenbeath 15:00

Sunday 29 November 2020

Southampton
v
Manchester United 14:00
Chelsea
v
Tottenham Hotspur 16:30
Arsenal
v
Wolverhampton Wanderers 19:15
Nottingham Forest
v
Swansea City 12:00

Monday 30 November 2020

Leicester City
v
Fulham 17:30
West Ham United
v
Aston Villa 20:00

Tuesday 01 December 2020

Cardiff City
v
Huddersfield Town 19:00
Derby County
v
Coventry City 19:45
Birmingham City
v
Barnsley 19:45
AFC Bournemouth
v
Preston North End 19:45
Queens Park Rangers
v
Bristol City 19:45
Rotherham United
v
Brentford 20:00
AFC Wimbledon
v
Peterborough United 18:00
Blackpool
v
Portsmouth 19:00
Lincoln City
v
Wigan Athletic 19:00
Sunderland
v
Burton Albion 19:00
Oxford United
v
Ipswich Town 19:00
Crewe Alexandra
v
Swindon Town 19:00
Northampton Town
v
Fleetwood 19:45
Plymouth Argyle
v
Rochdale 19:45
Bradford City
v
Cheltenham Town 19:00
Colchester United
v
Crawley Town 19:00
Forest Green Rovers
v
Newport County 19:00
Grimsby Town
v
Exeter City 19:00
Harrogate Town
v
Scunthorpe United 19:00
Morecambe
v
Barrow Town 19:00
Oldham Athletic
v
Tranmere Rovers 19:00

Wednesday 02 December 2020

Middlesbrough
v
Swansea City 19:00
Luton Town
v
Norwich City 19:45
Sheffield Wednesday
v
Reading 19:45
Wycombe Wanderers
v
Stoke City 19:45
Nottingham Forest
v
Watford 19:45
Blackburn Rovers
v
Millwall 19:45
Charlton Athletic
v
Milton Keynes Dons 19:00
Shrewsbury Town
v
Accrington Stanley 19:00
Bristol Rovers
v
Gillingham 19:00
Hull City
v
Doncaster Rovers 19:00
Cambridge United
v
Mansfield Town 19:00
Carlisle United
v
Salford City 19:00
Walsall
v
Stevenage Borough 19:00

Friday 04 December 2020

Aston Villa
v
Newcastle United 20:00
Barnsley
v
AFC Bournemouth 17:30
Queen of South
v
Inverness CT XI 19:45

Saturday 05 December 2020

Burnley
v
Everton 12:30
Manchester City
v
Fulham 15:00
West Ham United
v
Manchester United 17:30
Chelsea
v
Leeds United 20:00
Reading
v
Nottingham Forest 12:30
Brentford
v
Blackburn Rovers 15:00
Huddersfield Town
v
Queens Park Rangers 15:00
Coventry City
v
Rotherham United 15:00
Watford
v
Cardiff City 15:00
Bristol City
v
Birmingham City 15:00
Norwich City
v
Sheffield Wednesday 15:00
Preston North End
v
Wycombe Wanderers 15:00
Swansea City
v
Luton Town 15:00
Stoke City
v
Middlesbrough 15:00
Millwall
v
Derby County 15:00
Gillingham
v
Swindon Town 13:00
Shrewsbury Town
v
Charlton Athletic 15:00
Sunderland
v
Wigan Athletic 15:00
AFC Wimbledon
v
Bristol Rovers 15:00
Rochdale
v
Lincoln City 15:00
Northampton Town
v
Doncaster Rovers 15:00
Fleetwood
v
Blackpool 15:00
Burton Albion
v
Crewe Alexandra 15:00
Portsmouth
v
Peterborough United 15:00
Oxford United
v
Hull City 15:00
Accrington Stanley
v
Milton Keynes Dons 15:00
Plymouth Argyle
v
Ipswich Town 15:00
Barrow Town
v
Salford City 15:00
Bolton Wanderers
v
Port Vale 15:00
Bradford City
v
Carlisle United 15:00
Cambridge United
v
Oldham Athletic 15:00
Cheltenham Town
v
Exeter City 15:00
Harrogate Town
v
Forest Green Rovers 15:00
Mansfield Town
v
Crawley Town 15:00
Newport County
v
Morecambe 15:00
Scunthorpe United
v
Leyton Orient 15:00
Stevenage Borough
v
Southend United 15:00
Tranmere Rovers
v
Walsall 15:00
Colchester United
v
Grimsby Town 17:30
Hamilton Academical
v
Kilmarnock 15:00
Livingston
v
Dundee United 15:00
Motherwell
v
Hibernian 15:00
St Mirren
v
Aberdeen 15:00
Alloa Athletic
v
Ayr United 15:00
Dundee
v
Arbroath 15:00
Morton
v
Hearts 15:00
Raith Rovers
v
Dunfermline Athletic 15:00
Falkirk
v
Peterhead 15:00
Clyde
v
Forfar Athletic 15:00
Cove Rangers
v
Montrose 15:00
Partick Thistle
v
Dumbarton 15:00
East Fife
v
Airdrie United 15:00
Cowdenbeath
v
Queens Park 15:00
Edinburgh City
v
Albion Rovers 15:00
Stenhousemuir
v
Brechin City 15:00
Stranraer
v
Stirling Albion 15:00
Elgin City
v
Annan Athletic 15:00

Sunday 06 December 2020

West Bromwich Albion
v
Crystal Palace 12:00
Sheffield United
v
Leicester City 14:15
Tottenham Hotspur
v
Arsenal 16:30
Liverpool
v
Wolverhampton Wanderers 19:15
Ross County
v
Rangers 12:00
Celtic
v
St Johnstone 15:00

Monday 07 December 2020

Brighton and Hove Albion
v
Southampton 20:00

Tuesday 08 December 2020

Watford
v
Rotherham United 19:45
Huddersfield Town
v
Sheffield Wednesday 19:45
Stoke City
v
Cardiff City 19:45
Swansea City
v
AFC Bournemouth 19:45
Coventry City
v
Luton Town 19:45
Millwall
v
Queens Park Rangers 19:45
Scunthorpe United
v
Colchester United 19:00
Grimsby Town
v
Newport County 19:00

Wednesday 09 December 2020

Norwich City
v
Nottingham Forest 19:45
Preston North End
v
Middlesbrough 19:45
Bristol City
v
Blackburn Rovers 19:45
Brentford
v
Derby County 19:45
Reading
v
Birmingham City 19:45
Barnsley
v
Wycombe Wanderers 19:45

Friday 11 December 2020

Leeds United
v
West Ham United 20:00
Ayr United
v
Raith Rovers 19:45

Saturday 12 December 2020

Wolverhampton Wanderers
v
Aston Villa 12:30
Newcastle United
v
West Bromwich Albion 15:00
Birmingham City
v
Watford 15:00
Wycombe Wanderers
v
Coventry City 15:00
Queens Park Rangers
v
Reading 15:00
Cardiff City
v
Swansea City 15:00
Blackburn Rovers
v
Norwich City 15:00
Rotherham United
v
Bristol City 15:00
Derby County
v
Stoke City 15:00
Middlesbrough
v
Millwall 15:00
AFC Bournemouth
v
Huddersfield Town 15:00
Sheffield Wednesday
v
Barnsley 15:00
Luton Town
v
Preston North End 15:00
Charlton Athletic
v
AFC Wimbledon 15:00
Hull City
v
Shrewsbury Town 15:00
Blackpool
v
Oxford United 15:00
Ipswich Town
v
Portsmouth 15:00
Crewe Alexandra
v
Northampton Town 15:00
Wigan Athletic
v
Accrington Stanley 15:00
Milton Keynes Dons
v
Burton Albion 15:00
Doncaster Rovers
v
Gillingham 15:00
Lincoln City
v
Sunderland 15:00
Swindon Town
v
Fleetwood 15:00
Carlisle United
v
Stevenage Borough 15:00
Crawley Town
v
Barrow Town 15:00
Exeter City
v
Tranmere Rovers 15:00
Forest Green Rovers
v
Cambridge United 15:00
Grimsby Town
v
Mansfield Town 15:00
Leyton Orient
v
Newport County 15:00
Oldham Athletic
v
Bradford City 15:00
Port Vale
v
Colchester United 15:00
Salford City
v
Cheltenham Town 15:00
Southend United
v
Scunthorpe United 15:00
Walsall
v
Bolton Wanderers 15:00
Aberdeen
v
Ross County 15:00
Hamilton Academical
v
Hibernian 15:00
Motherwell
v
St Mirren 15:00
St Johnstone
v
Livingston 15:00
Inverness CT XI
v
Dundee 15:00
Dunfermline Athletic
v
Morton 15:00
Hearts
v
Queen of South 15:00
Forfar Athletic
v
Partick Thistle 15:00
Dumbarton
v
Cove Rangers 15:00
Clyde
v
Falkirk 15:00
Airdrie United
v
Montrose 15:00
Queens Park
v
Edinburgh City 15:00
Albion Rovers
v
Elgin City 15:00
Brechin City
v
Annan Athletic 15:00
Stenhousemuir
v
Stranraer 15:00
Stirling Albion
v
Cowdenbeath 15:00